O NAS

Nurkowanie i podróże to nasza pasja,  postanowiliśmy podzielić się tą pasją z ludźmi. Tak powstało w 2010 roku Centrum Nurkowe Aqarium. Zajmujemy się wszystkim co jest związane z nurkowaniem. Uczymy nurkować dzieci, osoby dorosłe, seniorów oraz osoby z niepełnosprawnością. Pomagamy w doborze i zakupie sprzętu nurkowego. Organizujemy nurkowania w kraju i za granicą, a co weekend spotykamy się nad jeziorami wspólnie nurkując i bawiąc się przy grillu. Jeśli chcecie miło spędzić czas realizując swoje marzenia i pasje, zapraszamy do nas.

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegNASZA KADRA

 

Gosia

Szefowa wszystkich szefów.

Podróże po egzotycznych zakątkach Azji zaowocowały chęcią poznania podwodnego świata i nauki nurkowania. Zdecydowana decyzja i rozpoczęcie szkolenia, doprowadziło w 2017 roku do uzyskania stopnia płetwonurka OWD SSI, w kolejnych latach były kolejne kursy specjalistyczne, które doprowadziły do zdobycia stopnia Specialty Diver SSI. Zajmuje się wszystkim co jest związane z tzw. logistyką i supportem brzegowym. Kocha podróże, przyrodę i wszystkie zwierzęta.

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

Grzesiek

Assistant Instructor Trainer.

Swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczął w 2003 roku zdobywając certyfikat płetwonurka CMAS P1. Później poszło dosyć szybko, dużo nurkowań, kolejne certyfikaty, aby w 2006 roku uzyskać stopień instruktora nurkowania CMAS M1. Po jego zdobyciu rozpoczyna współpracę w K.P. Mares i C.N. Diving Pro w Koszalinie. W 2010 roku wraz z Gosią otwierają C.N. Aqarium, od tego czasu rozpoczyna szkolić płetwonurków w systemie CMAS. W 2013 otrzymuje uprawnienia instruktorskie CMAS M2. Po uzyskaniu w 2014 roku uprawnień instruktorskich DAN+ rozpoczyna prowadzić szkolenia pierwszej pomocy dla płetwonurków. Rok ten przynosi kolejną zmianę i kolejne uprawnienia instruktorskie, tym razem w federacji Scuba School International. Po ukończeniu szkolenia w federacji Handicapped Scuba Association w 2016 otrzymuje uprawnienia do szkolenia osób z niepełnosprawnością. W 2021 roku kolejny stopień w SSI, tym razem tytuł Instruktora Trenera i rozpoczyna szkolenie instruktorów dla osób z niepełnosprawnością.

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

 

 Mariusz

Divemaster

Mariusz przyleciał do nas prosto z Norwegii, aby 24.09.2016 r. ukończyć kurs OWD. Było wiele wspólnych nurkowań w kraju i Egipcie oraz kolejne szkolenia specjalistyczne. Zdobywanie coraz większego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej zaowocowało w 2019 r, uzyskaniem stopnia Master Diver. Jesienią 2019 po wykonaniu ponad 100 nurkowań Mariusz postanowił związać się z nami na dobre, uzyskał tytuł Dive Guida. Kolejne szkolenia, kolejne 100 nurkowań i decyzja o przejściu na ścieżkę Dive Pro, po niecałym roku tytuł Divemaster oraz Snorkel Instruktor.

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegSebastian

Divemaster

Sebastian przyszedł do nas jesienią 2018 roku nauczyć się nurkować. Certyfikat OWD uzyskał w grudniu. Cały następny rok poświęcił na poznawanie podwodnego świata. Rok 2020 był bardzo pracowity, kolejne kursy specjalistyczne, zdobyte certyfikaty i ciężka praca, doprowadziły do uzyskania certyfikatu AOWD, a następnie tytułu Master Diver, rok zakończył wynikiem 100 nurkowań. W kolejnym roku postanowił popróbować sił jako Dive Guide Non Professional, spodobało się. W styczniu 2022 ukończył szkolenie i uzyskał tytuł Dive Guide, a zaraz potem Divemaster i Snorkel Instruktor, rok zakończył mając w divelogu ponad 300 nurkowań. Polubiliśmy się i nadal jest w naszym zespole.

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegTomek

Divemaster

Obecność Tomka w naszym centrum zawdzięczamy jego żonie oraz naszej szefowej. Przez rok zastanawiał się nad rozpoczęciem nurkowania i mocno wspierał support brzegowy. Jednak ostatecznie nie wytrzymał i zrobił to, w czerwcu 2020 zdobył certyfikat OWD. Kolejne szkolenia specjalistyczne i dziesiątki nurkowań doprowadziły po zaledwie roku do zdobycia tytułu Master Diver, trzeba przyznać Tomek ciężko pracował. Od tej chwili tak nas polubił, że postanowił zostać z nami jako Dive Professional. Przy około 200 nurkowaniach na liczniku, uzyskał tytuł  Dive Guide, a następnie w maju 2022 tytuł Divemaster i Snorkel Instruktor.

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

Adam

Divemaster

Adam trafił do naszego Centrum w czerwcu 2016 roku. Szybki kurs OWD i kolejne kursy specjalistyczne doprowadziły go do tytułu Specialty Diver. Kolejny rok to dalsze intensywne szkolenia, jak Deep Diving czy Nitrox które zaowocowały zdobyciem certyfikatu Advanced Open Water Diver. Po 3 latach przerwy, Adam wrócił ze zdwojoną siłą i w październiku 2021 otrzymał certyfikat Master Diver. Idąc za ciosem, szybka decyzja Adama i kontynuacja szkolenia oraz przejście na ścieżkę Professional. We wrześniu 2022 po 100 nurkowaniach i miesiącu ciężkiej pracy uzyskał certyfikat Dive Guide oraz Divemaster i Snorkel Instruktor

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegBłażej

Dive Guide

Błażej trafił do nas jako 12 letni chłopiec. Było sporo nurkowań w basenie i jeziorze, które zaowocowały w 2019 roku certyfikatem OWD Junior. Rok 2021 był wypełniony nauką, nurkowaniami i zdobywaniem kolejnych specjalizacji, aby ostatecznie w grudniu 2022 osiągnąć najwyższy stopień na ścieżce turystycznej - Tytuł Master Divera. Jego umiejętności i cechy charakteru sprawiły, że po namowach postanowił kontynuować karierę płetwonurka i rozwijać się jako profesjonalista. W czerwcu 2023 ukończył szkolenie Dive Guide. Nurkowanie stało się jego pasją i sposobem na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi. Mimo młodego wieku jest opanowanym i doświadczonym płetwonurkiem.

Script logo