O NAS

Nurkowanie i podróże to nasza pasja,  postanowiliśmy podzielić się tą pasją z ludźmi. Tak powstało w 2010 roku Centrum Nurkowe Aqarium. Zajmujemy się wszystkim co jest związane z nurkowaniem. Uczymy nurkować dzieci, osoby dorosłe, seniorów oraz osoby z niepełnosprawnością. Pomagamy w doborze i zakupie sprzętu nurkowego. Organizujemy nurkowania w kraju i za granicą, a co weekend spotykamy się nad jeziorami wspólnie nurkując i bawiąc się przy grillu. Jeśli chcecie miło spędzić czas realizując swoje marzenia i pasje, zapraszamy do nas. Masz pytania, dzwoń +48 669235234

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegNASZA KADRA

 

Gosia

Szefowa wszystkich szefów.

Podróże po egzotycznych zakątkach Azji zaowocowały chęcią poznania podwodnego świata i nauki nurkowania. Zdecydowana decyzja i rozpoczęcie szkolenia, doprowadziło w 2017 roku do uzyskania stopnia płetwonurka OWD SSI, w kolejnych latach były kolejne kursy specjalistyczne, które doprowadziły do zdobycia stopnia Specialty Diver SSI. Zajmuje się wszystkim co jest związane z tzw. logistyką i supportem brzegowym. Kocha podróże, przyrodę i wszystkie zwierzęta.

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

Grzesiek

Assistant Instructor Trainer.

Swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczął w 2003 roku zdobywając certyfikat płetwonurka CMAS P1. Później poszło dosyć szybko, dużo nurkowań, kolejne certyfikaty, aby w 2006 roku uzyskać stopień instruktora nurkowania CMAS M1. Po jego zdobyciu rozpoczyna współpracę w K.P. Mares i C.N. Diving Pro w Koszalinie. W 2010 roku wraz z Gosią otwierają C.N. Aqarium, od tego czasu rozpoczyna szkolić płetwonurków w systemie CMAS. W 2013 otrzymuje uprawnienia instruktorskie CMAS M2. Po uzyskaniu w 2014 roku uprawnień instruktorskich DAN+ rozpoczyna prowadzić szkolenia pierwszej pomocy dla płetwonurków. Rok ten przynosi kolejną zmianę i kolejne uprawnienia instruktorskie, tym razem w federacji Scuba School International. Po ukończeniu szkolenia w federacji Handicapped Scuba Association w 2016 otrzymuje uprawnienia do szkolenia osób z niepełnosprawnością. W 2021 roku kolejny stopień w SSI, tym razem tytuł Instruktora Trenera i rozpoczyna szkolenie instruktorów dla osób z niepełnosprawnością.

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

 

 Mariusz

Divemaster

Mariusz przyleciał do nas prosto z Norwegii, aby 24.09.2016 r. ukończyć kurs OWD. Było wiele wspólnych nurkowań w kraju i Egipcie oraz kolejne szkolenia specjalistyczne. Zdobywanie coraz większego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej zaowocowało w 2019 r, uzyskaniem stopnia Master Diver. Jesienią 2019 po wykonaniu ponad 100 nurkowań Mariusz postanowił związać się z nami na dobre, uzyskał tytuł Dive Guida. Kolejne szkolenia, kolejne 100 nurkowań i decyzja o przejściu na ścieżkę Dive Pro, po niecałym roku tytuł Divemaster oraz Snorkel Instruktor.

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegTomek

Divemaster

Obecność Tomka w naszym centrum zawdzięczamy jego żonie oraz naszej szefowej. Przez rok zastanawiał się nad rozpoczęciem nurkowania i mocno wspierał support brzegowy. Jednak ostatecznie nie wytrzymał i zrobił to, w czerwcu 2020 zdobył certyfikat OWD. Kolejne szkolenia specjalistyczne i dziesiątki nurkowań doprowadziły po zaledwie roku do zdobycia tytułu Master Diver, trzeba przyznać Tomek ciężko pracował. Od tej chwili tak nas polubił, że postanowił zostać z nami jako Dive Professional. Przy około 200 nurkowaniach na liczniku, uzyskał tytuł  Dive Guide, a następnie w maju 2022 tytuł Divemaster i Snorkel Instruktor.

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium Kołobrzeg

Adam

Divemaster

Adam trafił do naszego Centrum w czerwcu 2016 roku. Szybki kurs OWD i kolejne kursy specjalistyczne doprowadziły go do tytułu Specialty Diver. Kolejny rok to dalsze intensywne szkolenia, jak Deep Diving czy Nitrox które zaowocowały zdobyciem certyfikatu Advanced Open Water Diver. Po 3 latach przerwy, Adam wrócił ze zdwojoną siłą i w październiku 2021 otrzymał certyfikat Master Diver. Idąc za ciosem, szybka decyzja Adama i kontynuacja szkolenia oraz przejście na ścieżkę Professional. We wrześniu 2022 po 100 nurkowaniach i miesiącu ciężkiej pracy uzyskał certyfikat Dive Guide oraz Divemaster i Snorkel Instruktor

 

 

 

Szkoła nurkowania Aqarium KołobrzegBłażej

Dive Guide

Błażej trafił do nas jako 12 letni chłopiec. Było sporo nurkowań w basenie i jeziorze, które zaowocowały w 2019 roku certyfikatem OWD Junior. Rok 2021 był wypełniony nauką, nurkowaniami i zdobywaniem kolejnych specjalizacji, aby ostatecznie w grudniu 2022 osiągnąć najwyższy stopień na ścieżce turystycznej - Tytuł Master Divera. Jego umiejętności i cechy charakteru sprawiły, że po namowach postanowił kontynuować karierę płetwonurka i rozwijać się jako profesjonalista. W czerwcu 2023 ukończył szkolenie Dive Guide. Nurkowanie stało się jego pasją i sposobem na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi. Mimo młodego wieku jest opanowanym i doświadczonym płetwonurkiem.

Script logo