Czym zajmujemy się w Kołobrzegu

Prowadzimy szkołę nurkowania, uczymy nurkować każdego od ośmiolatka do seniora, również osoby z niepełnosprawnością.  Po ukończeniu kursu podstawowego, nie pozostawiamy Was bez opieki. Jeśli myślicie o zakupie sprzętu nurkowego, pomagamy w jego wyborze i dopasowaniu do Waszych indywidualnych potrzeb. Doradzamy i dostarczamy sprzęt do nurkowania marki Poseidon, Bare, Mares i Aqualung, który również serwisujemy.

Nurkowanie w jeziorze krzemno

Oprócz nurkowań szkoleniowych, organizujemy nurkowania turystyczne dla wszystkich naszych płetwonurków. Spędzamy miło czas we wspólnym gronie, przy grillu lub ognisku i wspólnym posiłku.

Nurkowanie w jeziorze krzemno

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o realizacji swoich marzeń i rozpoczęciu nauki nurkowania. Nauczymy Was nurkować, pomożemy w doborze sprzętu odpowiedniego do Waszych umiejętności i potrzeb, a następnie zabierzemy na wspólne nurkowania w kraju i za granicą.

Instruktor nurkowania
Nurkowanie turystyczne, kursy specjalistyczne

Wszystkim naszym płetwonurkom , którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności zapewniamy możliwość dalszego rozwoju, poprzez szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych, do stopni profesjonalnych włącznie.

Kursy nurkowania w Kołobrzegu

Urozmaicamy życie naszych płetwonurków. Organizujemy wiele wyjazdów nurkowo-turystycznych.  W kraju, corocznie jeździmy na wypoczynek  połączony z nurkowaniami i szkoleniem nad jezioro Hańcza. Odwiedzamy kamieniołomy w Niemczech i zwiedzamy rafy w tropikalnych krajach.

Kursy nurkowania Deep Diving w Hańczy
Script logo