CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Zajmujemy się wszystkim, co jest związane z nurkowaniem. Na początek, nauczymy Was w prosty, przyjemny i bezpieczny sposób nurkować. Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia do szkolenia dzieci, seniorów i osoby z niepełnosprawnością.

Nurkowanie turystyczne w jeziorze komorze

Po uzyskaniu upragnionego certyfikatu OWD, zaproponujemy Wam dalszy rozwój. Szeroki wachlarz szkoleń specjalisytycznych pozwoli Wam rozwijać dalej swoją pasję i zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę.

Nurkowanie turystyczne w jeziorze komorze

Kiedy osiągniecie już wszystko, nie pozostawimy Was samych sobie. Przygarniemy Was i zaprosimy do wspólnych nurkowań turystycznych. Razem zanurkujemy, spędzając czas w miłym gronie, nadal ucząc się i szlifując swoje umiejętności.

Nurkowania turystyczne z SSI

Jeśli znudzi Was nurkowanie w polskich jeziorach, lub zapragniecie odwiedzić rafy koralowe w Egipcie lub gdziekolwiek indziej na świecie. Nie ma sprawy, dajcie znać, zaprosimy Was na wspólne wyprawy bliskie do Egiptu, Jordanii, Chorwacji lub na Maltę i dalekie, do Meksyku, Tajlandi, Malezji, czy Indonezji.SSI, Instruktor nurkowaniaWszystkim naszym płetwonurkom, służymy doradztwem i pomocą w kwestiach związanych z nurkowaniem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości, nie wahajcie się pytać, zawsze odpowiemy.

Script logo