Kurs Dive Buddy HSA

Szkoła nurkowania dla dzieci i dorosłych, kursy nurkowania dla osób z niepełnosprawnościąJak wiadomo podstawową działalnością HSA jest szkolenie osób z niepełnosprawnością. Jednak każdy Płetwonurek HSA potrzebuje towarzysza, opiekuna tzw. Dive Buddy, który będzie uczestniczył w jego nurkowej aktywności. Jego zadaniem będzie wszelka pomoc i obsługa na powierzchni, mieszkanie w hotelu, pomoc w codziennych zajęciach, dobór sprzętu, itp. Dive Buddy może  zostać każdy płetwonurek z uprawnieniami OWD dowolnej organizacji i stażem min. 20 nurkowań w tym 10 z osobami z niepełnosprawnością. Może to być członek rodziny, współmałżonek, przyjaciel lub każda inna osoba która chce nurkować z płetwonurkiem z niepełnosprawnością. Idealnym rozwiązaniem jest sytuacja gdy Dive Buddy to osoba najbliższa, znająca przyzwyczajenia i nawyki oraz spędzająca najwięcej czasu z osobą z niepełnosprawnością. Kursy Dive Buddy realizujemy w dwóch wersjach:

  1. Kurs podstawowy OWD SSI lub CMAS P1, równolegle z kursem Dive Buddy HSA dla członka rodziny lub osoby najbliższej. Cena 1800,00 pln/osoba + opłaty certyfikacyjne HSA  ( 70,00 USD ).
  2. Kurs Dive Buddy dla certyfikowanego płetwonurka ze stopniem OWD lub równoznacznym stopniem innej organizacji. Cena 1400,00 pln/osoba + opłaty certyfikacyjne HSA ( 70,00 USD ).

Nauka nurkowania dla osób niepełnosprawnością

Script logo