O NAS

Szkoła nurkowania dla dzieci i dorosłych, kursy Open Water Diver, Wreck Diving, Deep Diving, Night DiverNurkowanie od lat jest naszą pasją. Realizując ją stworzyliśmy Centrum Nurkowe. Zajmujemy się wszystkim co jest związane z nurkowaniem, prowadzimy Międzynarodową Szkołę Nurkowania, sklep, serwis i wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Organizujemy wyjazdy nurkowe i szkolenia w kraju i za granicą. Dla dzieci od 8 roku życia prowadzimy specjalny program Scuba Rangers, który pozwala im wkroczyć do cudów nurkowania bezpiecznie poprzez zabawę. Nauka nurkowania dla osób z niepełnosprawnością

Nurkowanie mogą również uprawiać osoby o różnym stopniu sprawności, a fizyczne ograniczenia nie mają większego wpływu na radość i satysfakcję płynącą z uprawiania nurkowania, od 2016 rozpoczęliśmy szkolenie osób z niepełnosprawnością. Pod wodą jesteśmy tacy sami.

Jeśli interesujesz się światem podwodnym i chcesz dołączyć do grona płetwonurków, to koniecznie przyjdź do nas. Nauczymy Cię w przyjemny i bezpieczny sposób nurkować, Ty wybierzesz w jakim systemie chcesz się uczyć CMAS czy SSI. Pomożemy Ci w doborze sprzętu odpowiedniego do Twoich potrzeb i umiejętności, a po ukończonych kursach zaprosimy na wspólne nurkowania w Polsce lub egzotycznych zakątkach świata.Kursy płetwonurka p1, wrakowo-morskie, nocne, płetwonurek eksplorator, płetwonurek P2, P3 Zajęcia w naszej Szkole Nurkowania prowadzi wykwalifikowana kadra pod kierownictwem instruktora: Scuba School International, Handicapped Scuba Asociation i CMAS. Zajęcia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu na basenie i akwenach otwartych. Po skończonym kursie otrzymasz międzynarodowy certyfikat płetwonurka, który będzie otwierał przed Tobą drzwi wszystkich centrów nurkowych na całym Świecie, oraz dołączysz do grona płetwonurków, my z przyjemnością powitamy Cię na naszych spotkaniach i nurkowaniach klubowych, zachęcamy do członkostwa w naszym Klubie Płetwonurków.

Aqarium Centrum Nurkowe LTD
40 Tooting High Streat Tooting Broadway SW17 0RG London United Kingdom
tel. +48 947173886 mob. +48 669235234
kontakt@aqarium.com.pl

Adres kontaktowy w Polsce:
78-100 Kołobrzeg ul. Zygmuntowska 35
W Soboty i niedziele nurkujemy, prosimy o telefon.

Script logo